Ile kosztuje Nutrisystem?

Ile kosztuje Nutrisystem?

Nutrisystem to plan dietetyczny, który dostarcza paczkowane posiłki. Każdy posiłek zawiera zalecane dzienne ilości białka, tłuszczu i węglowodanów. Możesz także gotować własne posiłki i cieszyć się przekąskami Nutrisystem. Posiłki są zaprojektowane tak, abyś był na dobrej drodze do utraty wagi. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą stracić do 18 funtów (2,25 kilograma) tygodniowo, w zależności od ich celów w zakresie odchudzania i poziomu aktywności. Posiłki Nutrisystem pomagają również schudnąć i utrzymać ją.

1-2 funty (0,5-1 kg) na tydzień
Plan posiłków Nutrisystem https://reversespeechinternational.com/nutrisystem-diet-for-diabetics-coupons-best-cost-nutrisystem-for-women-men/ jest opracowywany przez dietetyków, którzy mogą dostosować wybór żywieniowy do potrzeb Twojego organizmu. Prawdziwi klienci i konsumenci, którzy zakupili plan diety Nutrisystem, szybko potwierdzają jego skuteczność. Chociaż będziesz musiał ściśle przestrzegać planu posiłków, aby osiągnąć utratę wagi, nie wymaga to spędzania dużo czasu w kuchni. W przeciwieństwie do innych diet, wybory żywieniowe Nutrisystem są tworzone z całych składników, co pozwala cieszyć się różnorodnością smaków.

Jeśli postępujesz zgodnie z programem, powinieneś być w stanie stracić 1-2 funty (0,5-1 kg) tłuszczu tygodniowo. Ten przyrost wagi będzie dotyczył głównie wody i tłuszczu, a nie masy mięśniowej. Dlatego najlepiej jest stopniowo zwiększać dzienne spożycie kalorii i dążyć do uzyskania średnio około dwóch funtów tygodniowo. Możesz również włączać do codziennych posiłków produkty chude, o niskiej zawartości tłuszczu i sodu.

Mężczyźni mogą stracić do 18 funtów (2,25 kg)
W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni mogą z łatwością schudnąć, a odchudzanie z Nutrisystem jest jeszcze łatwiejsze. Mężczyźni mają większą masę mięśniową, co pomaga im spalać więcej kalorii niż kobiety. Badanie Wiley-Blackwell Online Open wykazało, że dzięki planowi posiłków Nutrisystem mężczyźni tracą średnio 18 funtów (2,25 kg) w ciągu czterech tygodni. W połączeniu z łatwym do przestrzegania planem posiłków, mężczyźni mogą schudnąć do dwóch i pół kilograma (4,4 kg) w ciągu zaledwie jednego roku.

Dieta Nutrisystem ma niską zawartość kalorii i jest łatwa do przestrzegania dla zapracowanych mężczyzn. Jedzenie w menu jest w pełni przygotowane i gotowe do spożycia. Jeden miesiąc na Nutrisystem może pomóc mężczyznom zrzucić do 18 funtów (2,2 kg). W przeciwieństwie do innych planów żywieniowych, posiłki Nutrisystem są stabilne na półce i łatwe do przygotowania. Typowy posiłek Nutrisystem kosztuje około 40 USD.

Koszt
Jeśli planujesz schudnąć i zastanawiasz się, ile kosztuje Nutrisystem, to dobrze trafiłeś. Opcje żywieniowe dostępne w Nutrisystem są zróżnicowane i zdrowe, a koszt jest przystępny, o ile trzymasz się zalecanego menu. Nutrisystem to świetny sposób, aby szybko i łatwo schudnąć, z przystępnymi miesięcznymi płatnościami. Ale zanim podejmiesz ostateczną decyzję, ważne jest, aby zrozumieć, jak działa program i ile będzie Cię to kosztować.

Nutrisystem oferuje wiele różnych planów, od podstawowego do bardziej rozbudowanego. Możesz także wykupić plan partnerski. Możesz otrzymywać posiłki Nutrisystem przez cały tydzień lub możesz wybrać plan Basic, Uniquely Yours lub Max+. Plan Flex oferuje elastyczną dietę, równoważąc apetyt i zaspokajając apetyt na słodycze. Posiłki i przekąski Nutrisystem są zbilansowane, dzięki czemu od czasu do czasu możesz mieć również dzień oszustwa. Jeśli nie jesteś fanem jedzenia warzyw, możesz również zdecydować się na wegetariański plan posiłków. Możesz także zrobić własny obiad.

Restrykcyjność
Plany posiłków różnią się w zależności od wybranego pakietu. Plan Basic zapewnia posiłki o stabilnej półce, a pakiet Uniquely Yours zapewnia mrożonki do późniejszego ugotowania. Droższe plany zapewniają większą różnorodność opcji żywieniowych. Jednak plany posiłków są na ogół bardziej restrykcyjne w pierwszym tygodniu niż w kolejnych tygodniach. Karta dań to głównie produkty Nutrisystem. Dlatego jeśli nie lubisz przygotowywać posiłków we własnym zakresie, nie powinieneś kupować planu Nutrisystem.

indeks glikemiczny żywności
Indeks glikemiczny klasyfikuje produkty spożywcze według ich wpływu na poziom cukru we krwi. Pokarmy o wyższym indeksie glikemicznym prawdopodobnie szybciej podniosą poziom cukru we krwi i sprawią, że będziesz mieć ochotę na więcej węglowodanów. Podobnie żywność o niższym indeksie glikemicznym może zawierać duże ilości cukru, tłuszczów nasyconych i kalorii. W rezultacie mogą prowadzić do braku równowagi cukru we krwi i innych problemów zdrowotnych.

Ocena GI żywności może być myląca. Wiele produktów spożywczych ma różne wartości GI, dlatego ważne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na listę i wybrać najlepszą dla siebie opcję. Na szczęście Nutrisystem korzysta ze znormalizowanego systemu, który kategoryzuje żywność według ich poziomu IG. Większość posiłków w planie Nutrisystem zawiera składniki o wysokiej zawartości błonnika i białka oraz źródła żywności o niskim indeksie glikemicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.